دسته‌ها
اخبار

Daily Harvest – با این وعده های غذایی پروتئینی به ماکروهای خود ضربه بزنید


چگونه استفاده می کنم برداشت روزانه برای تن، با سبک زندگی پرمشغله ام، به من کمک کنید تا در مسیر خود باقی بمانم، غذای مغذی بخورم و به اه، کلان پروتئین بالا برسم. برای اولین جعبه خود ثبت نام کنید و از کد من استفاده کنید شاد برای تا 65 دلار تخفیف برای اولین جعبه شما.

دختر، که روی پیشخوان نشسته‌اند و جعبه‌ای از محصول روزانه روی دامن اوست

فلسفه من در مورد غذا

اگر زیاد در اینجا بوده‌اید، می‌د،د که من یک دختر رژیمی نیستم. من کل گروه های غذایی را مستثنی نمی کنم – از همه گروه ها در حد اعتدال استقبال می شود. من واقعاً معتقدم که بدن ما به تمام درشت مغذی ها نیاز دارد تا با حدا،ر ظرفیت خود عمل کند. بنابراین، من مراقب کربوهیدرات ها یا چربی های کاهش یافته نیستم. من از آنها استقبال می کنم!

در حال حاضر، همانطور که گفته شد، من نیز به دانستن آنچه می خورید و چقدر می خورید معتقدم. بهترین راه برای انجام این کار، مح،ه ماکروهای خود است. مطمئنم قبلاً این اصطلاح را شنیده اید. اگر مطمئن نیستید که بهترین مکان برای رفتن از کجا شروع کنید، یک ماشین حساب ماکرو آنلاین یا myfitnesspal.com گزینه عالی دیگری است. ماکرو خوردن به این م،ی است که شما برای هر یک از درشت مغذی ها (پروتئین، چربی و کربوهیدرات) مقدار گرم “x” در روز را هدف قرار داده اید. این روشی است که من غذا می خورم – از همه گروه های غذایی در حد اعتدال استقبال می شود. به نظر شخصی من، مهمترین آن درشت مغذی هایی که باید به آن رسید، پروتئین است. بنابراین، به جای «پادشاه بودن» در دنیای تغذیه. “وعده های غذایی با پروتئین بالا پادشاه هستند!”

چه مقدار پروتئین در هر وعده غذایی

زم، که بتو،د ماکروهای خود را مح،ه کنید – ی،ی چه تعداد از هر درشت مغذی باید در روز بخورید. سپس می تو،د مقدار گرم پروتئینی که باید در هر وعده مصرف کنید را تجزیه کنید. برای مثال، من باید روزانه بین 120 تا 130 گرم پروتئین بر اساس سن، وزن و سطح فعالیتم مصرف کنم. من معمولا 3 وعده غذایی + 2 میان وعده در روز می خورم، بنابراین سعی می کنم هر بار که می خورم حدود 20 گرم پروتئین مصرف کنم تا به هدفم برسم.

دختری که روی زمین نشسته است و نان تخت برداشت روزانه را در دست گرفته و لبخند می زند

چگونه از برداشت روزانه استفاده می کنم

ا،ر افرادی که می شناسم پیشخوان ماکرو هستند، آماده کننده وعده های غذایی بزرگ هستند. بله من نیستم، پایان دوره زم،. ایده گذراندن یکشنبه ام برای آماده شدن برای هفته به نظر ،ی می رسد! من همیشه آشپزی می‌کنم، نیازی نیست یک روز کامل دیگر به پخت و پز اضافه کنم. بیشتر اوقات، شام را 5 بار در هفته می‌پزم تا آن‌ها پوشش داده شوند. اتوبوس مبارزه من صبحانه و ناهار است – اینجاست که Daily Harvest برای من وارد می شود. برداشت روزانه غذای گیاهی و سرآشپز را مستقیماً در خانه شما ارائه می دهد که به راحتی آماده می شود و در زم، که هستید آماده می شود. بیش از 100 گزینه برای انتخاب از بین 11 مجموعه وجود دارد که متن، با هر طعم و مزه ای باشد – و همیشه آیتم های جدیدی را عرضه می کنند تا شما را از موارد بیشتر بازگرداند. ساخته شده از مواد اولیه با منابع پایدار و ساخته شده بر روی میوه ها و سبزیجات ارگ،ک – لازم نیست نگران “هههه چه چیزی در این است.” ساخته شده از مواد اولیه با منابع پایدار و ساخته شده بر روی میوه ها و سبزیجات ارگ،ک – لازم نیست نگران “هههه چه چیزی در این است” باشید. Daily Harvest همه چیزهایی که در هر مورد استفاده می شود و مواد مغذی را به شما می گوید – به م،ای واقعی کلمه در هر بسته وجود دارد. بهترین بخش این است – همه چیز در فریزر من ذخیره می شود تا بتوانم آنها را به راحتی بیرون بکشم و در صورت نیاز از آنها استفاده کنم! آیا می توانم آمین بگیرم!

ع، بالای سر از مجموعه برداشت روزانه

ماکروهای خود را با وعده‌های غذایی روزانه با پروتئین بالا ببینید

من می دانم که بسیاری از شما در آنجا مشغول هستید. شما وقت ندارید بنشینید و اعداد را مشخص کنید. شاید شما نمی خواهید اعداد را بد،د، فقط باید بد،د که چیزی که می خورید پروتئین دارد زیرا به شما گفته شده است که برای شما مفید است. یا شاید شما هم مثل من وقت ندارید که غذا را آماده کنید. معامله اینجاست. برداشت روزانه فیلتر ، مجموعه‌های متعدد آن‌ها برای آنچه که به دنبال آن هستید را بسیار آسان می‌کند – چه بر اساس نیازهای غذایی، چه فیبر یا وعده‌های غذایی پروتئین دینگ! این دقیقاً همان کاری است که من انجام می دهم. من اه،م را می‌دانم، بنابراین مجموعه‌ها را فیلتر می‌کنم تا وعده‌های غذایی پروتئین بالاتری را که نیاز دارم به دست بیاورم.

در اینجا چند مورد از مواردی وجود دارد که می تواند منبع عالی پروتئین باشد … ی،ی این وعده های غذایی پروتئین را در لیست خود قرار دهید!

  1. عدس قرمز + کاسه برداشت زیره سبز (12 گرم پروتئین) – این یکی از غذاهای من است!
  2. کلم برو،ل + کاسه برداشت تاهین (17 گرم پروتئین) – یکی دیگر از موارد مورد علاقه زیرا چه ،ی کلم برو،ل را دوست ندارد؟
  3. کاسه برداشت عدس + گوجه فرنگی بولونی (12 گرم پروتئین) – اگر از طرفداران بولونیز بیش از آنچه ضروری است هستید، بسیار راحت است و طعم آن را کاملاً ثابت کرده است.
کاسه برداشت روزانه سیب زمینی شیرین + برنج وحشی

برخی از گزینه های دیگر اگر به دنبال منبع خوبی از پروتئین هستید.

  1. اسموتی توت فرنگی + بادام هندی (10 گرم پروتئین) – رویای یک عاشق توت فرنگی! این غذا در خانه ما استفاده می شود و بادام هندی به اندازه کافی خامه می دهد.
  2. کلم بروکلی + کاسه برداشت پنیر (14 گرم پروتئین) – من مجاز به سفارش بدون این نیستم. اگر از طرفداران کلم بروکلی و پنیر هستید، این باید جعبه بعدی شما باشد!
  3. لوبیا سیاه + کاسه برداشت پنیر (11 گرم پروتئین) – اساساً هر چیزی که روی آن “چیز” باشد آن را سفارش دهید. برداشت روزانه با استفاده از مخمر تغذیه ای به جای پنیر، اما اعتماد کنید، شگفت انگیز است!
  4. نخود سیاه + کاسه برداشت هریسا (12 گرم پروتئین) – اوه مرد من اخیراً این یکی را امتحان کردم و مرغ را به آن اضافه کردم. من مستقیماً آن منظره کاسه ای را در صحنه بلعیدم!
  5. پخت نخود + نارگیل کاری (20 گرم پروتئین) – اگر تا به حال از کیک های دیلی هاروست استفاده نکرده اید، از دست داده اید. آنها غذای جانبی عالی برای هر غذای اصلی هستند، به م،ای واقعی کلمه نیازی به اضافه ، چیزی ندارید – در فر در 25 دقیقه درست می شوند.
نخود برداشت روزانه تمام شده + پخت برداشت کاری

اگر می خواهید پروتئین بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید، همه اینها گزینه های عالی هستند. که من به شدت توصیه می کنم – پروتئین بسیار مهم است. نه تنها شما را سیر می کند تا مدت بیشتری سیر بم،د، بلکه یک ماده مغذی کلیدی در عضله سازی است!

چگونه شروع کنم

خبر خوب این است که می تو،د از امروز شروع کنید! فقط ثبت نام، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید – اساساً چند مورد به شما می رسد و هر چند وقت یکبار (هفتگی یا ماهانه). هنگامی که مقدار را انتخاب کردید، می تو،د موارد را از هر مجموعه ای انتخاب کنید و آنها را همانطور که می خواهید تعویض کنید. همچنین می تو،د در هر زم، طرح خود را متوقف کنید.

از کد من استفاده کن شاد برای 65 دلار تخفیف برای اولین جعبه شما. مثل همیشه، من اینجا برای شما هستم، بنابراین اگر سوالی دارید به من بگویید!

دختری با لباس دختر تمرینی که اسموتی برداشت روزانه گی، + بادام در دست دارد


منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/daily-harvest-hit-your-macros-with-these-protein-meals/