دسته‌ها
اخبار

10 اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم اتاق فرار اسکیپ مستر | allescape

10 اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم اتاق فرار اسکیپ مستر | allescape

در تمام اتاق فرارها سرنخ هایی در محیط اطراف قرار گرفته اند که می توانند شما را به جواب معما تفریح اسکیپ روم نزدیک کنند. در نتیجه باید با تقسیم بندی کارها هر یک از افراد بخشی از اتاق را برای پیدا کردن سرنخ ها جستجو کند. از رایج ترین اشتباهات در اسکیپ روم می توان به عدم جستجوی صحیح اشاره کرد. برخی از افراد داخل کانال کولر و پشت میز و کمد و پریز برق و سوراخ های دیوار را برای پیدا کردن سر نخ جستجو می کنند و زمان خود را از دست خواهند داد. این در حالیست که اغلب سرنخ ها در مقابل چشم تان قرار گرفته اند و کافیست جیب کت روی جالباسی یا لا به لای کتاب روی میز را جستجو کنید.

  • یکی از بخش‌های اتاق فرار پیدا کردن کلید است، شما در طول بازی با یک قفل بر میخورید اما کلیدی در اطراف آن نیست؛ پس باید به خوبی تمامی نواحی را بگردید تا بتوانید کلید مربوط به آن را پیدا کنید.
  • شاید با خود فکر کنید که چطور می‎توان سرنخها در مدت زمانی کوتاه پیدا کرد و با موفقیت از اتاق فرار، خارج شد؟ راهکارهایی وجود دارد که می‎توان با رعایت آنها به برنده شدن امیدوار بود.
  • از رایج ترین اشتباهات در اسکیپ روم می توان به عدم جستجوی صحیح اشاره کرد.

اتاق فرار (اسکیپ روم) یک بازی گروهی-فکری- ماجراجوئیه که یک گروه وارد یک اتاق میشن. این اتاق یک داستان (سناریو) داره که گروه در این داستان قرار میگیرن. در روی اونها قفل میشه و گروه باید با پیدا کردن سرنخ و حل معماها در یک زمان محدود از اتاق خارج بشن. اتاق فرار (اسکیپ روم) یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند.

Escape Mag | مجله اتاق فرار

این سناریو یا داستان بازی اتاق فرار به شما محیطی را که در آن قرار است وارد شوید را نشان می دهند. خوب رسیدیم به اصل ماجرا، حداکثر و حداقل تعداد نفرات شرکت کننده در بازی معمولا به سناریو و میزان فضای اتاق بازی مرتبط است؛ بنابراین به شدت توصیه می شه که از آوردن تعداد نفرات بیشتر جدا خودداری کنید. توجه داشته باشید که برای ورود به اتاق فرار باید محدودیت حداقل تعداد نفرات هم در نظر بگیرید، چرا که این تعداد برای کشف سریع تر سرنخ ها و حل معما در زمان مقرر به شما کمک می کنند.

بخش‌های تشکیل‌دهنده اتاق فرار

هینت دهی یا درخواست راهنمایی از مدیر بازی یکی از قابلیت هایی می باشد که در شرایط ضروری می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر در حل یکی از معماها با مشکل مواجه شده اید و زمان زیادی تا اتمام بازی نمانده است، می توانید درخواست راهنمایی کنید. برخی از افراد بیش از اندازه در این زمینه پافشاری می کنند و درخواست همکاری را نادیده می گیرند.

موفقیت در حل اسکیپ روم

زمان بندی سانسها از پیش تعریف شده و فشرده هست و ما قادر به تغییر آن نیستیم. سانس مورد نظر برای شما رزرو میشه و ایمیل و پیامک تایید هم برای شما ارسال میشه. توصیه می کنیم در حین بازی نیز شما نیز به قصد ترساندن دوستان و همراهان از چنین کارهایی بپرهیزید.