دسته‌ها
اخبار

18 دستور العمل آسان و سالم بلغور جو دوسر


تصویر pinterest برای 18 دستور تهیه بلغور جو دوسر آسان و سالم
تصویر pinterest برای 18 دستور تهیه بلغور جو دوسر آسان و سالم
تصویر pinterest برای 18 دستور تهیه بلغور جو دوسر آسان و سالم
تصویر pinterest برای 18 دستور تهیه بلغور جو دوسر آسان و سالم
بلغور جو دوسر پخته شده گرم داخل رامکین با قطره ای از کره بادام زمینی ذوب شده روی آن

اگر عاشق بلغور جو دوسر هستید، این پست برای شما من، است! در اینجا خلاصه ای از مورد علاقه من است دستور العمل های آسان و سالم بلغور جو دوسر. از میله های خوش طعم جو دوسر گرفته تا جو دوسر شبانه گرفته تا توپ های انرژی زا، بهترین راه ها را برای لذت بردن از یکی از غذاهای فوق العاده مورد علاقه ام پیدا کرده ام.

تصویر pinterest برای 18 دستور تهیه بلغور جو دوسر آسان و سالم

بهترین دستور العمل های آسان بلغور جو دوسر

این پست جو دوسر جایگاه بسیار ویژه ای در قلب من دارد! من روی دستور العمل های بی شماری بلغور جو دوسر برای همه شما کار کرده ام و هر یک از آنها برای من خاص است. من به این دستور العمل ها افتخار می کنم زیرا آنها فوق العاده مغذی هستند، درست ، آنها بسیار آسان است و به م،ای واقعی کلمه برای همه چیزی وجود دارد!

بلغور جو یکی از آن موادی است که من همیشه در شربت خانه دارم، زیرا این ماده غذایی فوق العاده است که هر چند وقت یکبار به کمک من می آید. و در اینجا دلیل آن است:

وقتی ،ی در خانه هوس شیرینی می کند – من بلغور جو دوسر را می گیرم. وقتی ،ی کمی احساس گرسنگی می کند و نیاز به تقویت انرژی دارد؟ من چند توپ انرژی جو دوسر درست می کنم. و وقتی می‌دانم صبح روز بعد از در بیرون می‌رویم بدون اینکه وقت صرف صبحانه کنیم – جو دوسر شبانه همینطور است!

هیچ کاری وجود ندارد که بلغور جو دوسر انجام دهد و من اینجا هستم تا برخی از دستور العمل های آسان و سالم بلغور جو دوسر مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارم. من نمی توانم صبر کنم تا بشنوم کدام یک مورد علاقه شماست!

فواید خوردن بلغور جو دوسر چیست؟

اول، مهم است که بد،د بلغور جو دوسر دقیقا چیست. جو دوسر یک غذای غلات کامل است و در حالت خالص (که بیشتر دستور العمل های من به آن نیاز دارند) بدون گلوتن است. بنابراین نه تنها برای ،، که حساسیت های غذایی یا آ،ژی دارند عالی است، بلکه یک آیتم عالی برای خوردن در زم، است که از گلوتن برای سایر نیازهای غذایی خودداری می کنید.

علاوه بر اینکه یک گزینه غذایی عالی بدون گلوتن است، بلغور جو دوسر چیزهای دیگری نیز دارد فواید سلامتی:

  • می تواند به کاهش قند خون کمک کند. و این به ویژه برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مفید است.
  • خوردن بلغور جو دوسر منبع خوبی از فیبر است. که به شما کمک می کند مدت طول، تری احساس سیری کنید و احتمال زیاده روی در شما را کاهش دهد. همچنین، آنها منبع سالمی از کربوهیدرات هستند (به همین دلیل است که بلغور جو دوسر یک انتخاب عالی برای صبحانه است!).
  • ممکن است خطر ابتلا را کاهش دهد آسم دوران کودکی. این یکی من را نیز شگفت زده کرد، اما زم، که من دائما در اطراف بچه های کوچکی هستم که در تلاش برای خوردن رژیم های غذایی سالم هستند، یک واقعیت فوق العاده مفید است! من عاشق دانستن این حقایق کوچک در مورد غذا هستم که می توانم با خانواده های دیگر به اشتراک بگذارم.
  • بلغور جو دوسر منبع عالی از مواد مغذی است. بلغور جو دوسر دارای مقادیر زیادی مواد مغذی از جمله آهن، منیزیم و روی است.

انواع بلغور جو دوسر

آیا می دانستید جو دوسر انواع مختلفی دارد؟ و همه آنها قابل تعویض نیستند! بنابراین همیشه مهم است که دستور غذا را بررسی کنید و نوع من، جو دوسر را بگیرید.

  • جو دوسر فولادی: این جو دو سر تکه های درشت بلغور جو دوسر هستند که بیش از حد فرآوری نشده اند. نکته مهمی که باید در مورد این نوع جو دوسر بد،د این است که لقمه بیشتری برای آنها وجود دارد و برای همه دستور العمل ها جواب نمی دهد.
  • جو دوسر نورد شده: این رایج ترین نوع جو است و من از آن در دستور العمل های جو دوسر استفاده می کنم. من آنها را به دلیل تطبیق پذیری آنها دوست دارم، پیدا ، آنها آسان و مقرون به صرفه است. جو دوسر برای استفاده در کوکی ها، بارها، گرانولا، جو دوسر شبانه و موارد دیگر عالی است. اگر قبلاً با جو نپزیده اید، با این میله های کدو تنبل شکلاتی خوشمزه شروع کنید.
  • جو دوسر سریع پز: جو دوسر زودپز بسیار شبیه به جو دوسر نورد شده است، اما زم، که آنها را فرآوری می کنند، به صورت رول می شوند تا کمی نازک تر شوند. بنابراین آنها سریعتر پخته می شوند و زم، که آنها را بپزید بسیار نرمتر می شوند.
  • جو فوری: این همان جعبه ای است که شما به آن عادت کرده اید (سیب دارچین کواکر اوتس، هر ،ی؟!). در حالی که این جو دوسرهای سریع پخته شده از قبل شیرین شده و طعم دار شده مورد علاقه دوران کودکی بودند، من کاسه غلات صبحانه سیب دارچینی خود را که از ابتدا تهیه شده بود ترجیح می دهم!
  • جو آسیاب شده: این یکی از هک های پخت مورد علاقه من است! اگر من از آرد همه منظوره استفاده کنم یا بخواهم دستور غذای بدون گلوتن تهیه کنم، به جای آن از جو دوسر آسیاب شده استفاده می کنم. فقط جو معمولی رول شده خود را در غذاساز بریزید و مخلوط کنید تا آرد جو دو سر شود. سپس می تو،د مانند آرد معمولی از آن استفاده کنید. من دوست دارم گاهی اوقات از آن در دستور پخت کوکی شکلاتی خود استفاده کنم (یک مرغک کوچک به من گفت که استفاده از جو آسیاب شده راز شیرینی های خانم فیلدز است!).

نحوه نگهداری بلغور جو دوسر

همیشه مهم است که جو خود را به درستی نگهداری کنید تا تازه و عاری از هر گونه آلودگی باشد.

نگهداری جوی نپخته

جوهای نپخته مانند جو دو سر فولادی، نورد شده یا زودپز را در ظرف دربسته در فضای خشک و خنک نگهداری کنید. من توصیه نمی کنم آنها را در یخچال نگهداری کنید زیرا نمی خواهید در معرض رطوبت اضافی قرار بگیرند.

ذخیره سازی جو پخته شده

همیشه به هر دستور غذا مراجعه کنید، اما توصیه می‌کنم جو دوسر پخته شده را در یخچال نگهداری کنید. شما همچنین می تو،د برخی از دستور العمل های بلغور جو دوسر پخته شده را در فریزر قرار دهید (مانند کوکی ها و میله ها).

18 دستور غذای سالم و خوشمزه بلغور جو دوسر من

و ما رفتیم! برای دیدن روش‌های زیادی که می‌تو،د با بلغور جو دوسر بپزید و نتایج باورن،ی داشته باشید، زیر را ورق بزنید.

شیشه ای که گرانولا را روی میز آبی می ریزد

گرانولای بادام جوی خانگی

این گرانولای بادام جوی خانگی فقط در 30 دقیقه درست می شود! این مواد مانند آب نبات است – بسیار اعتیاد آور است، شما می خواهید آن را هر روز صبح برای صبحانه بخورید!

یک وافل با کمپوت توت روی یک بشقاب سفید

وافل بلغور جوی سبوس دار با کمپوت و،ل توت فرنگی

این وافل بلغور جوی سبوس‌دار یک شروع خوشمزه برای صبح است و کاملاً با کمپوت لوبیا و،ل توت فرنگی تازه تکمیل می‌شود.

یک بشقاب توپ های انرژی جوی دوسر نان موز

بدون پخت نان موز توپ های انرژی

توپ‌های انرژی‌زای نان موز که طعمی شبیه به تکه‌ای از نان موزی مورد علاقه شما دارد. ساخته شده با 8 ماده، مملو از مواد مغذی و پروتئین بالا – این لقمه های بدون انرژی پخت، یک میان وعده شیرین ضروری هستند!

یک کاسه توپ های پروتئینی بلغور جو دوسر روی میز

بدون پخت توپ های انرژی کوکی بلغور جو دوسر

یک میان وعده آسان و سالم یا یک گزینه صبحانه در حال حرکت که با جو دوسر مقوی، شربت افرا و کشمش شیرین پر شده است. این توپ های انرژی جو دوسر بدون پخت درست شبیه کوکی های جو دوسر است!

یک ماهیتابه با کفه هلو تمشک و کرامبل بلغور جو دوسر با بستنی در کناره

پینه دوز هلو تمشک با کرامبل بلغور جو دوسر

این شیرینی و لذیذ تمشک هلو دو نفره با کرامبل اسپند بلغور جو دوسر درست شده است. این دستور العمل کامل دسر شب ،ما است!

یک کیک تابه ای بزرگ با بستنی روی آن و سس شکلات بریزید

کوکی های تابه ای شکلاتی بلغور جو دوسر نارگیل

کوکی های شکلاتی، خوش طعم و لذیذ نارگیل جو دوسر شکلاتی که با چند ماده مخفی تهیه شده اند تا این نسخه سبک تر شود. ممکن است عاشق شوید!

کوکی های جو دوسر با زغال اخته و پسته

شیرینی جو دو سر کرن بری پسته نرم و جویدنی

کوکی های جو دوسر کرن بری پسته نرم با کمی دارچین. این کوکی‌های جو دوسر خوشمزه با کرن‌بری و پسته شیرین و شور بسته‌بندی شده‌اند و مطمئناً مورد علاقه‌شان هستند!

بلغور جو دوسر با تکه های موز روی آن و قطره کره بادام زمینی و زغال اخته

بلغور جو دوسر پخته با بلوبری موز

این بلغور جو دوسر پخته شده با بلوبری یک صبحانه آسان و سالم است که شما را در تمام صبح سیر نگه می دارد! یک دسته در روز یکشنبه برای یک صبحانه سریع در تمام طول هفته درست کنید!

یک کاسه بلغور جو دوسر با مربای تمشک و انواع توت ها روی آن

کره بادام زمینی سالم و بلغور جو دوسر ژله ای

این دستور تهیه کره بادام زمینی و ژله جو دوسر سالم سرشار از پروتئین و فیبر است و در کمتر از 10 دقیقه درست می شود! این دستور العمل آسان بلغور جو دوسر یک صبحانه کامل و سالم را درست می کند!

یک کاسه با بلغور جو دوسر پخته شده، چیپس شکلات، و نم نم کره بادام زمینی

بلغور جو دوسر پخته شده با کره بادام زمینی شکلاتی

بلغور جو دوسر پخته شده با کره بادام زمینی شکلاتی یک صبحانه سالم و راحت است که طعم کیک دارد! درست ، آن آسان است و می توان آن را با طعم های بلغور جو دوسر مورد علاقه شما سفارشی کرد.

میله های بلغور جو دوسر بلوبری

میله های بلغور جو دوسر بلوبری لیمو

در این صبحانه، میان‌وعده یا دسر آسان، فیلینگ زغال‌اخته تند بین دو لایه کرامبل جو دوسر قرار می‌گیرد. وسواس شما نسبت به میله های بلغور جو دوسر بلوبری لیمو به محض اینکه بوی پختن آنها را حس کردید آغاز می شود!

نان موز و تکه های بلغور جو دوسر چیپسی شکلاتی روی کاغذ روغنی بریده شده است

میله های جو دوسر با نان موز پخته شده

بلغور جو دوسر با نان موز پخته شده – مملو از جوی مغذی و به طور طبیعی با موز و افرا شیرین شده است. این میله‌های بلغور جو دوسر پخته شده، یک صبحانه، میان‌وعده یا دسر سالم و خوشمزه را درست می‌کنند.

میله های جو دوسر توت فرنگی را روی میز مرمری برش دهید

میله های جو دوسر توت فرنگی

این میله‌های بلغور جو دوسر توت‌فرنگی که با توت‌فرنگی تازه و آبدار و رویه‌ی کرامبل کره‌ای درست شده‌اند، صبحانه، میان‌وعده یا دسری ارزشمند هستند. هر نوار فقط 132 کا،ی دارد!

یک شیشه مزون با کره بادام زمینی جو دوسر یک شبه و تزئین توت فرنگی

کره بادام زمینی خامه ای آسان جو دوسر شبانه

طرز تهیه جو دوسر خامه ای کره بادام زمینی تنها با 6 ماده! این جو دو سر سالم یک شبه به طور طبیعی با موز شیرین می شود و حاوی مواد مغذی است تا شما را سیر نگه دارد، متابولیسم شما را شروع کند و کا،ی بسوزاند!

یک شیشه مزون با بادام، توت فرنگی، تراشه شکلات، و کره بادام زمینی

جو بادام و،لی شبانه

این بلغور جو دوسر خامه‌ای و،لی که با جوی قدیمی، دانه‌های چیا، خلال بادام و موارد دیگر درست شده است، صبحانه‌ای سرشار از پروتئین است که صبح‌های پرمشغله‌تان را برکت می‌دهد! درست ، آن بدون نیاز به پخت و پز بسیار آسان است.

نمای بالای شکلات و کره بادام زمینی جو دوسر شبانه با کره بادام زمینی و شکلات ،د شده

کره بادام زمینی شکلاتی جو دوسر شبانه

این جو دوسر شکلاتی کره بادام زمینی که با کره بادام زمینی خامه ای، پودر کاکائو و فقط چند ماده دیگر ساخته شده است، صبحانه ای سریع، سالم و آسان است که تقریباً نیازی به آماده سازی ندارد. فقط مواد را با هم ،یب کنید و یک شبه خنک کنید. ایده آل برای صبح های شلوغ!

دو شیشه پروتئین جو دو سر شبانه با تزئین موز و توت فرنگی روی تخته برش چوبی

پروتئین جو دوسر شبانه

این جو دوسر پروتئینی یک صبحانه عالی برای زم، است که می خواهید چیزی سالم، سیر کننده و آسان درست کنید.

سیب زمینی شیرین دوبار پخته شده با رویه گردو جو دوسر

سیب زمینی شیرین دو بار پخته شده با بلغور جو دوسر اسپند استروسل

بلغور جو دوسر همیشه نباید برای صبحانه باشد! سیب زمینی شیرین دو بار پخته شده با بلغور جو دوسر اسپند یک جایگزین سالم برای آن کاسرول سیب زمینی شیرین است.

دستور غذا را از دست ندهید

فیس بوک | توییتر | پینترست | BLOGLOVIN | اینستاگرام
منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/18-easy-healthy-oatmeal-recipes/