دسته‌ها
اخبار

سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات


این سالاد مرغ کبابی و ماکارونی سبزیجات پر از طعم و مزه پر از مرغ لطیف و سبزیجات فصلی است، به طور کامل کبابی شده و در یک وینیگرت یون، با پنیر فتا ،د شده ریخته می شود. این دستور غذای آسان به ،وان یک غذای اصلی یا جانبی که گرم، دمای اتاق یا سرد سرو می شود، ایده آل است.

یک چنگال مرغ کبابی و سالاد ماکارونی سبزیجات.

با توجه به اینکه بهار اینجاست و تابستان نزدیک به گوشه است، من بسیار هیجان زده هستم که دوباره در بیرون از خانه روی گریل آشپزی کنم! و ،ید در محل من D&W Fresh Market انتخاب شگفت انگیزی از محصولات فصلی را در بهترین حالت به من می دهد تا در برخی از غذاهای تابست، مورد علاقه ام استفاده کنم. با توجه به مشغله‌ای که خانواده‌ام به پایان مدرسه می‌رسد و پسران در خانه بیشتر می‌شوند، دوست دارم که به‌راحتی بتوانم سفارش خواربارفروشی را به‌صورت آنلاین برای تحویل در زمان من،، یا بهتر است بگویم، ارسال کنم! با استفاده از جدیدترین سفارشم، این سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات خوشمزه را که فقط باید به اشتراک بگذارم را کنار هم گذاشتم!

،اصر

 • روتی پاستا: من دوست دارم از نام تجاری ما خانواده D&W استفاده کنم زیرا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است اما همچنان با کیفیت است!
 • روغن زیتون: به تهیه گریل عالی برای مرغ و سبزیجات و همچنین تهیه سالاد پاستا کمک می کند.
 • پونه کوهی: خاکی و فلفلی و طعم دهنده، پونه کوهی هم به مرغ و هم به سبزیجات طعم می بخشد.
 • سینه مرغ: یک پروتئین بدون چربی، در دسترس و مقرون به صرفه که می توان آن را به صورت منجمد یا از پیشخوان گوشت ،یداری کرد!
 • کدو سبز: کدو حلوایی تابست، خوشمزه که کباب می شود تا نرم و کمی شیرین باشد.
 • بادمجان: رنگارنگ، لطیف و کمی شیرین، بادمجان وقتی پخته می شود کمی خامه ای می شود.
 • پیاز قرمز: پخته یا خام خوب است، اما کباب ، در کنار بادمجان و کدو سبز، طعم تند را به کل غذا اضافه می کند.
 • سیر: سیر تازه طعمی قوی، معطر و تا حدودی آجیلی می‌افزاید که در حین پخت شیرین می‌شود.
 • سرکه شراب قرمز: یک ،صر اصلی در بسیاری از غذاهای مدیترانه ای، طعم تند آن به سالاد پاستا کمک می کند.
 • پنیر فتا: در ادامه با طعم یون، یا مدیترانه ای این غذا، این پنیر نرم و سفید طعمی غنی و شور به سالاد می دهد.

طرز تهیه سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات

پخت ماکارونی روتینی

سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات را با پختن روتینی خانواده ما مطابق دستورالعمل بسته شروع کنید. سپس آبکش کنید و کنار بگذارید.

مسواک زدن سینه مرغ با روغن زیتون

سپس سینه های مرغ خود را بردارید و روی آن ها مقداری روغن زیتون ،ید.

چاشنی سینه مرغ

سپس مرغ خود را با نمک، فلفل و پونه کوهی مزه دار کنید. اگر می خواهید کمی لگد اضافه کنید، می تو،د مقداری فلفل چیلی هم اضافه کنید!

لیز برش بادمجان

سپس بادمجان، کدو سبز و پیاز قرمز را مکعبی ،د کنید. آگهی هفتگی D&W محصولات فصلی و هر اقلامی را که در فروش دارند برجسته می کند، بنابراین از آن برای تهیه غذا برای خانواده خود استفاده کنید!

چاشنی سبزیجات ،د شده

سپس سبزیجات مکعبی را با مقداری حبه سیر در یک کاسه اضافه کنید و با روغن زیتون بریزید.

ریختن سبزیجات در روغن و چاشنی

با پونه کوهی، نمک و فلفل بیشتری مزه دار کنید و آن را هم بزنید تا به طور یکنواخت پوشش داده شود.

کباب ، سینه مرغ

سپس روی یک گریل که از قبل با حرارت زیاد گرم شده است، مرغ را تا زم، که کاملاً بپزد، حدود 5 دقیقه در هر طرف کباب کنید. وقتی به دمای داخلی 165 رسید، آن را از گریل خارج کرده و چند دقیقه قبل از برش مکعبی بگذارید استراحت کند.

اضافه ، سبزیجات به گریل

سپس سبزیجات خود را به گریل اضافه کنید، همچنین به مدت 8 دقیقه روی حرارت زیاد بپزید و مرتب هم بزنید. اگر سبد گریل ندارید، می تو،د یک “سبد” گریل یکبار مصرف از فویل قلع درست کنید.

مرغ ،د شده را به کاسه اضافه کنید

هنگامی که مرغ و سبزیجات هر دو پخته شدند، مرغ ،د شده را با ماکارونی پخته شده به یک کاسه بزرگ اضافه کنید.

اضافه ، سبزیجات کبابی به کاسه

سپس سبزیجات کبابی را به آن اضافه کنید.

افزودن پنیر فتا به سالاد پاستا.

پنیر فتا و همچنین هر گونه سبزی تازه ای که دارید ،د کنید. D&W همیشه یک انتخاب عالی از جعفری، ریحان و پیازچه تازه دارد.

سیر را در سالاد ماکارونی رنده کنید

استفاده از a میکرو هواپیما مقداری سیر رنده کنید.

اضافه ، سرکه به سالاد ماکارونی

سپس با سرکه شراب قرمز و مقداری روغن زیتون بپوش،د. خوب هم بزنید تا همه سالاد به طور یکنواخت پوشش داده شود. چاشنی را بررسی کنید و نمک و فلفل اضافی بپاشید تا مزه دار شود.

سالاد ماکارونی یون، مرغ کبابی و سبزیجات

سرد یا در دمای اتاق سرو کنید و از سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات لذت ببرید!

تعویض های آسان

 • سبزیجات را عوض کنید دانستن اینکه بازار محلی من چه چیزی در فصل دارد، این غذا را در تمام طول سال در دسترس و مقرون به صرفه نگه می‌دارد! از سبزیجاتی که در فصل هستند و در فروشگاه های مواد غذایی به فروش می رسند استفاده کنید!
 • آن را گیاهخوار کنید. می تو،د این سالاد ماکارونی را فقط با سبزیجات کبابی درست کنید و مرغ را حذف کنید تا گیاهی شود. فتا را بیرون بیاورید وگان می شود.

سوالات متداول:

آیا می تو،د ماکارونی و مرغ سرد بخورید؟

در حالی که معمولاً گرم سرو می شود، برای سرو سرد نیز عالی هستند!

ماندگاری سالاد ماکارونی مرغ در یخچال چقدر است؟

می تو،د این غذا را از چند روز قبل درست کنید، اگر در ظرف در بسته در یخچال نگهداری شود، سالاد ماکارونی شما تا 4 روز نگه می دارد.

آیا هنگام تهیه سالاد ماکارونی، پاستا را آبکشی می کنید؟

لازم نیست، اما اگر می‌خواهید سالاد ماکارونی را سرد سرو کنید، شستن پاستا در آب سرد می‌تواند به خنک شدن سریع‌تر آن کمک کند.

کاسه سالاد ماکارونی مرغ کبابی و سبزیجات.

دستور پخت بیشتر کباب ،

آن را بخورید، آن را لایک کنید، آن را به اشتراک بگذارید!

آیا این دستور را امتحان کردید و آن را دوست داشتید؟ دفعه بعد که آن را ساختید، یک ع، بگیرید و آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید! بر،ب بزنید @thelemonbowl و #thelemonbowl تا بتو،م غذای شما را تحسین کنیم و به اشتراک بگذاریم.

لیز در حال لذت بردن از سالاد مرغ کبابی و پاستا سبزیجات.

این غذای خوشمزه در روز یا روز بعد، این غذای آسان از مرغ کبابی و سالاد ماکارونی سبزیجات بهترین استفاده را از غذاهای اصلی و محصولات فصلی محلی شما می‌کند. D&W Fresh Market. خودتان آن را امتحان کنید!

چنگال شما منتظر است.

سالاد ماکارونی یون، مرغ کبابی و سبزیجات

سالاد ماکارونی یون، مرغ کبابی و سبزیجات

این سالاد ماکارونی با طعم و مزه پر از مرغ لطیف و سبزیجات کبابی شده و در یک وینیگرت یون، با پنیر فتا ،د شده پر شده است. این دستور غذای آسان به ،وان یک غذای اصلی یا جانبی که گرم، دمای اتاق یا سرد سرو می شود، ایده آل است.

آماده سازی: 10 دقیقه

پختن: 15 دقیقه

خدمات: 8

وینگرت یون، با فتا

 • گریل را از قبل روی حرارت زیاد گرم کنید.

 • پاستا را طبق دستور بسته آماده کنید و کنار بگذارید.

 • در حالی که پاستا در حال پختن است، روغن زیتون، پونه کوهی، نیمی از نمک (1 قاشق چایخوری)، نیمی از فلفل (1/4 قاشق چایخوری) و تکه های چیلی را در یک کاسه کوچک با هم مخلوط کنید. سبزیجات مکعبی را در یک کاسه بزرگ بریزید و نیمی از مخلوط روغن را بریزید و خوب هم بزنید تا بپوشند. کنار گذاشتن سینه های مرغ را در یک بشقاب بزرگ قرار دهید و دو طرف آن را با نصف باقیمانده مخلوط روغن با استفاده از یک مالش دهید قلم موی شیرینی پزی.
 • سینه های مرغ را به مدت 5 تا 6 دقیقه در هر طرف کبابی کنید، یک بار ورق بزنید. پس از رسیدن به دمای پخت داخلی 165 درجه یا بالاتر از روی حرارت بردارید. قبل از اینکه به صورت مکعبی برش بزنید، 5 دقیقه استراحت دهید.

 • در حالی که مرغ در حال پختن است، a سبد کبابی روی گریل و سبزیجات را تا زم، که کاراملی و نرم شوند، حدود 8 تا 9 دقیقه، هر دقیقه یا بیشتر با انبر کباب بریزید.
 • برای تهیه سالاد ماکارونی، ماکارونی پخته شده، حبه های مرغ کبابی و مکعب های سبزیجات کبابی را در یک کاسه بزرگ بریزید. وینگرت یون، (منهای فتا) را با هم مخلوط کرده و روی سالاد پاستا بریزید. در مکعب های فتا بپاشید و یک بار دیگر بریزید. چاشنی را بررسی کنید و قبل از سرو، آن را تنظیم کنید. گرم، دمای اتاق یا سرد لذت ببرید.


خدمت: 2فنجان هاکا،ی: 415کیلو کا،یکربوهیدرات ها: 51gپروتئین: 19gچربی: 15gچربی های اشباع شده: 5gچربی های چند غیر اشباع: 1gچربی اشباع شده: 7gچربی ترانس: 0.004gکلسترول: 43میلی گرمسدیم: 1239میلی گرمپتاسیم: 505میلی گرمفیبر: 5gقند: 5gویتامین A: 255IUویتامین سی: 8میلی گرمکلسیم: 198میلی گرماهن: 2میلی گرم


افشای: این دستور پخت با مشارکت اسپارتان نش از شما برای حمایت از برندهایی که The Lemon Bowl را ممکن می کنند، سپاسگزاریم. همه افکار مال من است
منبع: https://thelemonbowl.com/grilled-chicken-and-vegetable-pasta-salad/