دسته‌ها
اخبار

8 دستور پخت آسان سنگریا | غذای سالم و شاد


تصویر pinterest برای 8 تا از بهترین دستور العمل های ساده سانگریا
تصویر pinterest برای 8 تا از بهترین دستور العمل های ساده سانگریا
تصویر pinterest برای 8 تا از بهترین دستور العمل های ساده سانگریا
تصویر pinterest برای 8 تا از بهترین دستور العمل های ساده سانگریا

یک پارچ سنگریا برای سرگرمی عالی است! من مورد علاقه ام را به اشتراک می گذارم دستور العمل های آسان سنگریا که می تو،د در هر زم، از سال درست کنید، از سانگریای شراب سفید در تابستان گرفته تا سانگریای ادویه دار تعطیلات در کریسمس. شما این ایده های کوکتل تازه و آسان را دوست خواهید داشت.

تصویر pinterest برای 8 تا از بهترین دستور العمل های ساده سانگریا

بهترین دستور پخت سنگریا

هیچ چیز مثل یک پارچ سنگریا یک مهم، را شروع نمی کند! من برای هر فصل و من،ت، حتی تعطیلات، دستور سانگریا دارم. این کوکتل ک،یک با طراوت بهترین راه برای تکمیل یک باربیکیو یا مهم، شام در حیاط خلوت است، و راه های زیادی وجود دارد که می تو،د یک دسته عالی از سنگریا درست کنید.

من دستور العمل های مورد علاقه سنگریا را به همراه چند نکته مفید در زیر گردآوری کرده ام. چه چهارم ژوئیه باشد چه کریسمس، شما عاشق این ایده های سبک و طراوت سانگریا خواهید شد!

سنگریا چیست؟

اگر با سانگریا آشنا نیستید، این یک کوکتل شراب ک،یک است که از اسپ،ا و پرتغال آمده است. (واقعیت جالب: طبق قو،ن اروپا، نوشیدنی‌ها فقط در صورتی می‌توانند به ،وان “Sangria” بر،ب گذاری شوند که در هر یک از این مناطق ساخته شده باشند). سنگریای سنتی شراب سفید یا قرمز را با میوه، ،ات الکلی مانند سه ث،ه، ورموت یا براندی، و گاهی اوقات می،رهایی مانند سودا یا سلتزر ،یب می کند.

بهترین شراب برای سانگریا چیست؟

یک قانون سرانگشتی خوب هنگام چیدن شراب برای سنگریا این است که چیزی ارزان قیمت را انتخاب کنید، که همچنان از نوشیدن آن به تنهایی لذت ببرید. شما می تو،د از یک بطری مقرون به صرفه یک سانگریای کاملاً خوب درست کنید زیرا آن را با مواد دیگر مخلوط می کنید. نکته کلیدی انتخاب گونه من، است:

  • شراب قرمز: برای شراب قرمز سانگریا، گرناچ، پینو نوآر و تمپر،لو بهترین هستند.
  • شراب سفید: هنگام تهیه سانگریا شراب سفید به دنبال شراب های سفید ترد و خشک با اسیدیته بالاتر باشید. شرط‌های خوب پینو گریجیو یا سوویگنون بلان هستند. اگر تمایل دارید رنگ سفید شیرین تری را ترجیح دهید، Mo،o نیز گزینه خوبی است.

با سانگریا چه می شود؟

چه من سنگریا را برای دو نفر درست کنم یا برای یک جمعیت، آن را به طرز خوشمزه ای با بسیاری از غذاهای فصلی و ایده های غذایی جفت می کنم. در اینجا برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما برای سرو با سنگریا آورده شده است:

آیا می توانم سنگریا را پیشاپیش درست کنم؟

کاملا! یکی دیگر از دلایلی که من عاشق تهیه سنگریا برای مهم، هستم این است که تهیه آن بسیار آسان است. من دستورالعمل های خاصی را در دستور العمل های زیر قرار داده ام، اما بسیار ساده است. مواد را با هم مخلوط کنید، یخ را کنار بگذارید و سنگریا خود را در یخچال قرار دهید تا طعم آن در طول شب یا تا 2 روز قبل ظاهر شود. در واقع، من متوجه شدم که سنگریا بعد از مدتی خیساندن طعم بهتری دارد.

8 دستور غذای سانگریا که حتما باید امتحان کنید

آماده‌اید یک لیوان یا دسته‌ای از سنگریای خانگی درست کنید؟ این دستور العمل های زیر شما را در هر زمان از سال، از عصرهای تابست، بخار گرفته تا مجالس دنج زمست،، پوشش می دهند.

سنگریای هلو با ن،ا در لیوان کریستالی.

سنگریای هلو با طراوت

برای یک جرعه تابستان در یک لیوان، این دستور غذای سنگریای سفید پر از هلو و زغال اخته فصلی را امتحان کنید. مقداری اسکناپ هلو و مقداری ن،اع به این کوکتل آسان شیرینی دلپذیری می دهد.

نزدیک از نور آسان توت فرنگی هلو mo،o sangria

هلو آسان توت فرنگی Mo،o Sangria

این سانگریا Mo،o یکی دیگر از جرعه‌های تابست، است که با توت فرنگی و هلو آبدار، مرکبات تازه و ن،اع، ​​به علاوه حباب‌های ریز از شراب ترد و شیرین درست می‌شود. این یک سانگریای میوه ای است که به راحتی قابل نوشیدن است و همیشه با نظرات تحسین برانگیزی روبرو می شود.

دستور پخت نهایی سانگریای تعطیلات در یک لیوان با یخ

تعطیلات کریسمس سانگریا

سنگریا فقط برای ماه‌های گرم‌تر نیست – این دستور پخت سانگریای تعطیلات پر از ادویه دلپذیر، گلابی و انار، بهترین جرعه در فصل زمستان است. آن را در مهم، های کریسمس سرو کنید یا با یک لیوان کنار آتش بخوابید.

لیوان‌های سانگریای جشن شکرگزاری که با برش‌های مرکبات و شاخه‌های رزماری روی سینی ف،ی سرو می‌شود تزئین شده است.

کرن بری سانگریا تعطیلات آسان

طعم مرکبات، زغال اخته و دارچین در این دستور العمل آسان برای سانگریا شراب قرمز تعطیلات کاملاً با هم ،یب می شوند. من دوست دارم که این کوکتل جشن آماده آماده سازی باشد، بنابراین می توانم آن را آماده کنم تا وقتی شرکت رسید!

سه لیوان شراب قرمز سنگریا تزئین شده با میوه های تازه در سینی ف،ی سرو می شود.

شراب قرمز سانگریا

از این ،یب میوه ای در شراب قرمز ک،یک سانگریا، پر از مرکبات و افزودن تابست، توت فرنگی رسیده و هلو لذت ببرید. این یک سانگریای آسان و پر از میوه است که روی آن رایحه تازه سلتزر اضافه شده است. ایده آل برای ساخت به تنهایی یا به صورت دسته ای!

لیوان های مرکبات شراب سفید سنگریا

دستور العمل شراب سانگریا سفید

این یک دستور غذای سانگریا تابست، با طراوت است که با طعم های روشن لیمو، لیموترش و پرتقال پر شده است. بمب مرکباتی با نسبت های خوشمزه!

لیوان های پر از سانگریا هلو تمشک منجمد با قاچ پرتقال و تمشک سرو می شود |  joyfulhealthyeats.com

سنگریا هلو تمشک منجمد

برای درست ، این سانگریای خوش طعم، تنها به 5 دقیقه و یک مشت مواد ساده نیاز دارید. پر از تمشک یخ زده تارت و هلوهای شیرین و آبدار، بهترین راه برای خنک شدن در یک عصر گرم تابست، است.

دستور العمل تازه و سبک توت فرنگی Jalapeno White Sangria با آب انار و توت های مخلوط.  هر چیزی که جوانه های چشایی شما می خواهند شیرین، تند و میوه ای را دارد!  |  joyfulhealthyeats.com #دستور پخت #کوکتل

توت فرنگی Jalapeno White Sangria

برای یک جرعه با طراوت با یک لگد، به این سنگریای توت فرنگی شیرین و تند نگاه نکنید! برش های تازه jalapeño به این دستور کوکتل تضاد طعم و مزه گزنده ای می دهد. همیشه یک ضربه!

به دنبال الهام بخشیدن به کوکتل هستید؟ فراموش نکنید که برای ایده های آسان تر، دستور العمل یاب من را بررسی کنید!


منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/8-easy-sangria-recipes/